שולשטיין משרד עורכי דין ונוטריון
שולשטיין >אודות המשרד >

אודות המשרד

משרד עורכי דין ונוטריון ותיק ומוכר בצפון, נוסד בשנת 1996, נותן שירותים ללקוחותיו בכל רחבי הארץ. המשרד מונה מספר עורכי דין אשר פועלים בצותא על מנת להעניק את מיטב השירותים המשפטיים ברמה גבוהה, תוך ליווי הלקוח החל מהשלבים ההתחלתיים ועד לסיום ההליך המשפטי.

המשרד מטפל בכל הנוגע למשפט האזרחי עם דגש על תחום המקרקעין, על כל תחומיו: חוזי קניה ומכירה, חוזי שכירות, פירוק שיתוף של נכסי מקרקעין ועוד.

בנוסף, אנו מטפלים בעריכת צוואות, בטיפול בקיום צווי ירושה וצווי קיום צוואה ובמימושם, לרבות רישומם במרשמים המתאימים. עריכת הסכמים בין יורשים וייצוג בסכסוכי ירושה במסגרת תיקי עזבונות ניהול עזבונות ומימושם.

כמו כן, אנו מטפלים בתביעות נזיקין, בייצוג נפגעי תאונות דרכים ותאונות עבודה מול חברות הביטוח ומול המוסד לביטוח לאומי, וכן בייצוג מול חברות ביטוח למימוש זכויות ע"פ פוליסות ביטוח חיים.

כמו כן, ייצוג מול גופים שונים כמו בנקים והוצאה לפועל, ייצוג הלקוחות והופעה בבתי המשפט וטיפול מקיף ומקצועי בכל מקרה לגופו.

משרדינו מציע שירותי נוטריון, עריכת הסכמי ממון ואפשרות תרגום למגוון מסמכים משפטיים ותעודות שונות.

בין לקוחותינו נמנים חברות פרטיות, גופים כלכליים ולקוחות פרטיים, כאשר כל אחד מלקוחותינו מעודכנים בכל שלב בתהליך ולוקחים חלק בהחלטות אשר נעשות בתיק שלהם. אנחנו מאמינים כי קשר אישי חובק בתוכו את סוד ההצלחה, ונשמח ללכת אתכם יד ביד על מנת להוביל אתכם לקרקע הבטוחה, תוך מתן פתרונות יצירתיים בכל מקרה לגופו.

שולשטיין - משרד עורכי דין ונוטריון | שדרות משה גושן 17, ת.ד. 250, קרית מוצקין מיקוד: 2611501 | טלפון: 04-8737742 ,  פקס: 04-8707408

הפעל נגישות

בניית אתרים